Casa De Praia Com Vista Mar - Dunas Do Pero
| Wi-Fi | Πισίνα Πισίνα Infinity | Ιδιωτική παραλία Παραλία |
| Σπα & Ευεξία Σπα lounge Δωμάτιο με ατμόλουτρο | Χώρος για μη καπνιστές Δωμάτια μη καπνιστών | Κλιματισμός |
| Κατοικίδια Επιτρέπονται κατοικίδια |
Οι επισκέπτες της Casa De Praia Com Vista Mar - Dunas Do Pero Κάμπο Φρίο με 3 υπνοδωμάτια μπορούν να χαλαρώσουν στο χαμάμ και στη σάουνα ή να επισκεφθούν το Ιαπωνικό Νησί, που βρίσκεται σε απόσταση 4 χλμ.
Η βίλα με 2 μπάνια απέχει περίπου 15 λεπτά με αυτοκίνητο από χώρους ψυχαγωγίας, όπως Δημοτικό Θέατρο.
Εδώ οι επισκέπτες μπορούν επίσης να απολαύσουν τη θέα στη θάλασσα. Οι παροχές μπάνιου επίσης περιλαμβάνουν ξεχωριστή τουαλέτα και ντους. Οι ανέσεις μπάνιου περιλαμβάνουν στεγνωτήρα μαλλιών και μεγάλες πετσέτες μπάνιου.
Οι επισκέπτες θα έχουν στη διάθεσή τους πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα με παροχές καφέ και τσαγιού, φούρνο, μαγειρικά σκεύη. Οι επισκέπτες μπορούν να φτάσουν σ' αυτή τη βίλα από το αεροδρόμιο Πληροφορίες σχετικά με το Μπούζιος σε 20 λεπτά με αυτοκίνητο.
- Αεροδρόμια
- Πληροφορίες σχετικά με το αεροδρόμιο Μπούζιος13 χλμ.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Δωμάτια μη καπνιστών
- Wi-Fi
- Χώρος στάθμευσης
- Επιτρέπονται κατοικίδια
- 24ωρη ασφάλεια
Γεύματα και ποτά
- Κουζινικά είδη
- Τραπεζαρία εξωτερικού χώρου
Δραστηριότητες και χαλάρωση
- Πισίνα Infinity
- Παραλία
- Ομπρέλες θαλάσσης
- Ξαπλώστρα
- Ηλιόλουστη ταράτσα
- Κήπος
- Σπα lounge
- Σάουνα
- Δωμάτιο με ατμόλουτρο
- Ρηχή πισίνα
Υπηρεσίες
- Πλύσιμο ρούχων
Στο δωμάτιο
- Κλιματισμός
- Μίνι μπαρ
- Καθιστικό
- Ταράτσα
- Έπιπλα κήπου
- Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ
- Τραπέζι φαγητού
- Υπηρεσία σιδερώματος
- Πλυντήριο ρούχων
- Δωρεάν προϊόντα περιποίησης
- LCD TV
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- ❓
Πόσο μακριά είναι το Πληροφορίες σχετικά με το Μπούζιος από η Casa De Praia Com Vista Mar - Dunas Do Pero;
Η Casa De Praia Com Vista Mar - Dunas Do Pero απέχει 5 χλμ. από το Πληροφορίες σχετικά με το Μπούζιος. - ❓
Υπάρχει πσίνα σε η Casa De Praia Com Vista Mar - Dunas Do Pero;
Ναι, οι πελάτες της η Casa De Praia Com Vista Mar - Dunas Do Pero θα απολαύσουν πισίνα στον τελευταίο όροφο. - ❓
Μπορούμε να φέρουμε τα κατοικίδιά μας σε η Casa De Praia Com Vista Mar - Dunas Do Pero;
Ναι, επιτρέπονται κατοικίδια σε η Casa De Praia Com Vista Mar - Dunas Do Pero.